קורס יועצי שיווק של נסיקה עסקית
.

 בעמוד זה תגלי את הזדמנות הפז להפוך ליועצת שיווק מבריקה, להצטרף לצוות מנצח, לשלב בין קריירה משגשגת עם הכנסה גבוהה בעבודה מהבית לזמן איכות עם משפחתך, לחוות סיפוק אדיר מהעשייה ולהוביל עסקים להצלחה גדולה!

לבוגרי הקורס תינתן הזדמנות לעבוד בחברת נסיקה עסקית כיועצי שיווק

הטקסט נכתב בלשון המין היפה והחזק אך פונה לשני המינים

משולחנם של אסף הנעמן הלל ואיתמר בן חור...

אם חשבת פעם להיות יועצת שיווק כדאי לך לעצור הכול ולהקדיש את מלוא תשומת הלב שלך ב 15 דקות הקרובות משום שאנו הולכים להראות לך כיצד להפוך להיות יועצת מבריקה מובילה שמובילה עסקים קטנים להצלחה.

אנו הולכים לתת לך את השיטה לבניית פס ייצור של לקוחות ומזומנים עבורך ועבור הלקוחות העסקיים שלהם תיתני ייעוץ שמוביל לתוצאות ומאפשר לך לנהל חיי משפחה וקריירה משגשגת לצד סיפוק והגשמה עצמית.

בואי נהיה כנים לרגע, לא הגעת לדף הזה סתם, לחצת על הקישור כי משהו בהצעה הזו דיבר אליך ואנו מקווים שזו לא רק ההזדמנות להרוויח כסף רב. הגעת לפה כי המסר דיבר אליך וכנראה חשבת על הרעיון של להיות עצמאית ולעזור לעסקים כבר זמן מה.
בואי נספר לך מי באמת מצליח במקצוע הזה:
בדרך כלל אלו אנשים עם ניסיון חיים, במיוחד ניסיון עסקי או ניסיון בעבודה עם לקוחות עסקיים.
יתכן מאוד שיש לך עסק קרוב לתחום, או שהיית שכירה בחברה גדולה והגיעו לך "מים עד נפש" מהפוליטקה, הבירוקרטייה, האגו... את מבינה על מה אנו מדברים.

ואולי את לא שכירה או בעלת עסק שרוצה לעשות את השינוי...אולי כבר קפצת למים ואת יועצת עסקית \ שיווקית או משהו כזה...אבל דברים לא זזים בדיוק כפי שאת רוצה, את לא מצליחה להביא את עצמך לתוצאות הכלכליות שאליהן תכננת ואת מרגישה תקועה. בנוסף, את לבד, היית רגילה לעבוד עם אנשים ופתאום זו את נגד העולם, אין לך מסגרת עבודה מסודרת, הימים שלך חולפים בפרודקטיביות נמוכה... וזה משפיע לך על העו"ש.

ברור לנו שאת בצומת דרכים, הרבה אנשים שמגיעים למקצוע נמצאים בשינוי משמעותי גדול בחייהם. הם עברו לאזור חדש, תחום חדש, הם פוטרו או התפטרו, התגרשו, התחתנו...משהו גדול. והם מחפשים את עצמם מחדש, שואלים שאלות שלא שאלו מעולם, הם רוצים להיות מסופקים, מאושרים ולא רק לעבוד מ 9-17 בשביל המשכורת.

ועוד דבר...אנו יודעים שאת מכירה אותנו, אפילו מעט, ראית כמה סרטונים שלנו, אולי השתתפת בכנס או מישהו אמר לך "תקשבי...חפשי את נסיקה עסקית כי את תפורה עליהם" או משהו דומה. אולי בעבר חשבת להתחיל איתנו תהליך של ליווי ואת שוקלת לקחת את הקורס כתחליף לליווי - ללמוד איך להיות יועצת בעצמך.

את רוצה יותר מהכל - לראות תוצאות! אבל....

את מפחדת...מצד אחד את רוצה לשים את הניסיון שלך בעבר ולעבור לתחום הזה שמכיל חדשנות, משמעות אדירה, סיפוק מטורף ותגמול כלכלי גבוה...ומצד שני את לא רוצה לקחת סיכונים ולשלם מחיר יקר על הטעות:
"ומה אם אני לא אצליח"..."אם זה לא ילך"..."להיות עצמאית זה לא קל"... הקולות הללו מתרוצצים בראשך ומשגעים אותך...אך את רוצה להיות אמיצה ולקבל את ההחלטה, לעשות את השינוי, את המעבר לעצמאות, להצלחה ולהגשמת הפוטנציאל שלך... המימוש שלך זועק אליך, הוא זה שגורם לך לרצות לזנוח את העבר ולהתקדם לעתיד הזה ובדיוק פה אנו נכנסים - אנו עומדים לעזור לך לעשות את המעבר - בביטחון!

מה מסגרת ההכשרה שלנו יכולה להעניק לך?

האנשים שמצליחים בתחום העסקי הם אלו שמגיעים לתחום ממקום של ייעוד. את רוצה לעבוד עם בעלי עסקים כי את אוהבת את זה ואת לא רוצה לעשות שום דבר אחר... אנו מבינים את זה, אנו "חולים" באותה מחלה וכשתתחילי את ההכשרה תמצאי את עצמך עם חברה "משוגעים כמוך"... שיעזרו לך לממש את עצמך.
אנו נעזור לך לסגור את הפער בין הערך העצום, הנתינה והידע הרב שאת יודעת שיש לך להעניק לעסקים לבין מה שקורה בחשבון הבנק שלך. יש שם פער עצום... אנו יודעים. כמעט כל מי שמגיע אלינו מרגיש שהוא לא מבין למה המצב הזה נוצר... התוכנית שלנו תראה לך כיצד לקבל את מה שאת שווה בשוק... ובטח עוד תרצי להעלות מחירים כשנסיים :-)
בנוסף, לבוגרים המוצלחים שלנו אנו מציעים להצטרף לצוות של נסיקה ולהתחיל לעבוד יחד איתנו כך שאם את סופרסטארית מדהימה, ביצועיסטית ועם לב ענק - אנו נשמח לפתוח את הדלת לשלל אפשרויות הכנסה נוספת מעבר לעבודה 1 על 1 עם לקוחות.
התוכנית תאפשר לך לקבל את מסגרת העבודה שאת כל כך צריכה כדי לא להתפזר, לא להיות לבד - את נגד העולם. פתאום יש לך יועצת בכיר ומנוסה שעוזרת לך, בודקת אותך, נותנת לך עצות מהשטח, רואה שאת מתקדמת לפי השיטה של נסיקה ומקבלת תוצאות. אם חסרה לך המסגרת - היא מחכה לך איתנו.
דבר אחרון... אם את דואגת מעניין החשיפה בודיאו, פייסבוק ועוד... באמת שאין לך מה. נכון, אולי עכשיו את לא רואה את עצמך מצטלמת ומעיפה סרטונים ברשת. אבל זה יבוא, זה קל וכמו כל דבר בחיים תלמדי מאיתנו איך לעבור את השלב הזה... מי יודע אולי את כוכבת הפייסבוק הבאה שלנו.

איך חייך יראו כאשר תהיי יועצת שיווק בשיטת נסיקה עסקית?

הכנסה גבוהה, קבועה, יציבה ובטוחה – לקוחות משלמים בממוצע בין 60,000-300,000 ₪ עבור ליווי בשיטת נסיקה עסקית למשך שנה ואת תייעצי ל 15-25 לקוחות בהתאם לרצונך ותבני עסק שמכניס בין 200,000 – 1,250,000 ₪ בשנה!

לייף סטייל – את בוחרת את סגנון החיים שלך, יש לך את החופש לתת שירות בשעות ובימים שאת בוחרת ע"פ התנאים שהצבת ללקוחות שלך.

עבודה מהבית – זהו אחד היתרונות הגדולים בשיטת העבודה בנסיקה עסקית ומה שאפשר לנו לבנות חברה ששווה מיליונים במהירות כזו וללא סיכון כספי. כמעט ואין אדמיניסטרציה או הוצאות שמהם סובלים רוב בעלי העסקים, לדוגמא: בתחזוקת משרדים.

מעבר לכך איננו צריכים להסביר את העונג והיתרונות של לוותר על הפקקים בדרך לעבודה או לאכול ארוחות בוקר, צהריים וערב עם הילדים ולנהל חיי משפחה עשירים.

ריבוי מקורות הכנסה – השיטה כוללת בתוכה אפשרויות רבות למקורות הכנסה נוספים, הנה רק חלק קטן מהן: מכירת מוצרי מידע, גבייה בעבור תהליך או שעת ייעוץ, אפשרות לקבלת אחוזים מעסקים אחרים אותם בחרת ללוות, הקמת מערכי שיווק ומכירה אוטומטיים בעזרת האינטרנט ועוד...

סדר יום קבוע ונוח – הכול עובד דרך פגישות שניתן לתכנן מראש, כך שיש לך גמישות וסדר ביום העבודה.

סיפוק אדיר! – הדבר היפה ביותר הוא שמהניסיון שלנו נוכל לומר לך בוודאות שמיילים, מסרונים או הודעות בפייסבוק על פריצות הדרך (בעיקר הכלכליות) שהלקוחות שלך עושים הם חלק משגרת היום יום בתור יועצת מומחית, אין דבר שנותן לך זריקת מרץ אדרנלין וסיפוק גבוה יותר מהצלחות של לקוחותייך!

כך אנו הולכים להכשיר אותך ליועצת שיווק בשיטת נסיקה עסקית

הכשרה מקצועית מרוכזת של 96 שעות

המפגשים יתקיימו במרכז נסיקה עסקית ברמת אפעל

רחוב היסמין 1 - מתחם סמינר אפעל

בימי שני + שלישי בין השעות 10:00 - 18:00

מתחילים ב 27.6.16  - 2.8.16מה, כמה, איפה ומתי...הנה תהליך ההכשרה שלך כיועצת וכל הפרטים שחשוב מאוד לקרוא

תוכנית הכשרה יועצים שיווקים מוגבלת ל 15 משתתפות בלבד.

ההשתתפות בהכשרה דורשת תשלום שמפורט בהמשך.

כל מועמד\ת לתוכנית תעבור בדיקה מקיפה לבדיקת התאמה לתפקיד - לא נאפשר לך להירשם ולשלם אם את לא מתאימה.

במידה וזיהנו שאין התאמה בכל שלב של התהליך, ההכשרה שלך תופסק ותקבלי החזר כספי יחסי לפי מספר המפגשים שבהם השתתפת.

כל מי שמתקבלת להכשרה מיועדת להיות יועצת שיווק מטעם נסיקה ולעבוד במסגרת הצוות שלנו, המטרה שלנו היא שתהיה לך יכולת להתפרנס בכבוד מאוד בסוף ההכשרה שלך.

בסוף התוכנית ולאחר סיום המפגשים תמשיכי לסטאז' ויוצעת בכירה תלווה אותך בחודשים הראשונים שלך בייעוץ מול לקוחות וגיוס לקוחות משלך.

אין קיצורי דרך! - שיטת נסיקה עסקית היא ייחודית לנו, הידע הקודם שלך יתן לך יתרון אך בכל מקרה תצטרכי ללמוד את שיטת השיווק שלנו על מנת שתוכלי להעביר אותה ללקוחות.

דרישות קבלה לתוכנית - האם יש לך את הבסיס?

הנה תנאי הסף:

1. ניסיון בתפעול \ ניהול עסק קודם או קיים - חובה!

2. ידע מעשי בשיווק ומכירות בשטח.

3. הסמכה כמאמן או ב NLP - יתרון ענק!

4. ידע מעשי בשיווק באינטרנט - יתרון גדול

5. אהבה גדולה התפתחות אישית - הספרים, ההדרכות, הרצון לצמוח אישית.

6. אהבה גדולה לאנשים, ייעוץ זו עבודה עם אנשים והם צריכים להרגיש איתך נוח ופתוח.

7. בתקופת ההכשרה כ 15 שעות פנויות בשבוע לצורכי לימוד

8. בתקופת העבודה מינימום של 110 שעות בחודש = 3\2 משרה.


לבוגרי הקורס המובילים תינתן הזדמנות לעבוד בחברת נסיקה עסקית

איך להבטיח את מקומך בהרשמה המוקדמת?

1 – השאירי את פרטייך כאן

2 – קבלי שיחה טלפונית לבדיקת התאמתך

3 – בתום השיחה יש לשלם דמי רישום בסך 500 ₪ לשיריון מקומך

 

הטופס לא נמצא

אחריות כפולה לשביעות רצון

הירשמי להכשרה והשתתפי במפגש הראשון, במידה והתוכן הנלמד וחווית הלימוד אינם לשביעות רצונך מכל סיבה שהיא, קבלי מאתנו החזר כספי מלא של שכר הלימוד ודמי הרישום

 

מה תלמדי לאורך ההכשרה?

4 השלבים לשיטת נסיקה עסקית ולמידה מעמיקה של אסטרטגיית הליד המשולש – האסטרטגיה שתיישמי אצל  לקוחותייך, זו השיטה שמייצרת את הכסף הגדול ללקוח וכתוצאה מכך – לך.

כיצד לבצע מחקר שוק ולקוח כדי לזהות את קהל המטרה האידאלי ולבדל את הלקוח שלך מכל המתחרים.

ניסוח וכתיבה של מסר שיווקי מנצח שמכסח את ההתנגדויות של הלקוחות הרבה לפני שהם מגיעים לטלפון, הורידי למינימום תגובות כמו "אני צריך לחשוב על זה".

מהם העקרונות ליצירת תוכן טרום מכירה שבונה את מערכת היחסים עם הלקוח עבורך ושמוכר שירותים ומוצרים על טייס אוטומטי.

הפורמולה לכתיבת דף נחיתה שממיר ב 30-70%...למדי בדוגמאות ותיאורי מקרה מהשטח.

הנוסחה בת 9 השלבים לכתיבת דפי מכירה \ סרטוני מכירה שמבצעים את כל עבודת "הסינון והשכנוע" עבור הלקוחות שלך.

כיצד לטפח קהילה ולשווק אליה באמצעות רשימות תפוצה, מועדוני לקוחות ועוד ולייצר מאות אלפי שקלים בהכנסות. (רמז: כאן רוב הכסף נמצא!)

כיצד לבנות מהלכי שיווק שיוצרים הכנסות של מאות אלפי ₪ כגון, השקות, מהלכי וובינארים, מהלכי דיוור ושיתופי פעולה ועוד...למדי כיצד עשינו זאת בעצמינו ועם הלקוחות שלנו.

כיצד מושכים לקוחות לעסק – יצירת תוכן טרום מכירה, בניית רשימה עבור העסק החדש שלך . דוגמאות של מהלכי שיווק, תהליכי מכירה שתוכל לשכפל מיד, נבצע סימולציות של פגישות מכירה, שיחות טלפון, טיפול בהתנגדויות ועוד.

ניהול העסק – כיצד להתנהל בעסק, מול הלקוחות, ניהול הכסף, ניהול השיווק והפרסום, תכנון שנתי ולוחות זמנים לעבודה מסודרת.

שאלות נפוצות

לאיזה הכנסה אפשר להגיע במקצוע הזה ובאיזה היקף שעות?

יועצים שעובדים בהיקף של שני שליש עד משרה מלאה יגיעו ל 25,000 ₪ - 50,000 ₪ בחודש בהתאם למספר הלקוחות וסוג הלקוחות איתם עובדים.

 

איך אני מבדילה את עצמי בשוק והאם יש מספיק לקוחות לכולם?

לפי הלשכה לסטטיסטיקה בישראל יש יותר מ 500,000 עסקים שצריכים ליווי עסקי, פחות מ 11% מהם מקבלים ליווי עסקי כלשהו, כך שיש הרבה לקוחות, לראייה...נסיקה עסקית לא עומדת בביקוש ולכן אנו פותחים דלתות ועורכים הכשרה – כדי ליצור יותר יועצות עסקיות בשיטה שלנו.

השיטה שלנו שמה דגש חזק על החיבור בין היועצת ללקוח – חיבור שניתן להשיג רק דרך הכימיה והאישיות שלך, זהו האלמנט שאף אחד לא יוכל לחקות או להעתיק ממך – זהו הבידול שלך בשוק.

 

איך אני מחזירה את ההשקעה בהכשרה ?

האמת שההשקעה בתוכנית ההכשרה היא זניחה לעומת התמורה, משום שמכירה בודדת של ליווי עסקי אחד תחזיר את כל ההשקעה בהכשרה + רווח. ובמסגרת ההכשרה נלמד אותך כיצד לשווק את עצמך, למכור ולמשוך לקוחות בדיוק כמונו.

 

עם מה אני יוצאת בסיום הקורס?

ראשית : תעודת הסמכה כיועצת עסקית בשיטה נסיקה (מותנה בהגשת כל המשימות)

  1. ידע תאורתי בתחום השיווק – היכולות למשוך לקוחות לפי דרישה.
  2. תדעי להוביל לקוחות עסקיים להצלחה מוכחת.
  3. התמחות בתהליכי שיווק באינטרנט.
  4. בתום הקורס תוכלי למשוך לקוחות ולהשתלב בנסיקה עסקית.

 

סיימתי את הקורס – מה קורה יום אחרי ההכשרה, איך ההתנהלות היומיומית?

ביומיום תייעצי לבעלי עסקים, בטלפון, סקייפ, או 1 על 1...לבחירתך, זה 80% מזמן העבודה שלך.

20% הנותרים מהזמן – אלו פעולות שיווק ומכירה לגיוס לקוחות לעסק שלך, כמו ניהול פרסום בפייסבוק, שיחות ייעוץ, או פגישות מכירה.

היופי הוא שאין הרבה עבודת מכירה בעסק מהסוג הזה, משום שברגע שתגייסי את מספר הלקוחות שלך הם יתפסו את רוב זמנך לתקופה של שנה ואף יותר, מה שאומר שבפועל אין צורך להשיג לקוחות כל חודש ולכן זהו עסק מאוד רווחי ונוח.

 

אני רוצה לקחת את הקורס – אבל אין לי כסף לקורס, מה לעשות?

חשבנו על זה!

ולכן בנינו תוכנית תשלומים נוחה שתאפשר לך לסיים את ההכשרה ולהתחיל למשוך לקוחות. מספיק לקוח אחד כדי להחזיר את כל ההשקעה בהכשרה וסביר להניח שאם תפעלי לפי ההוראות תוך מספר פגישות עם לקוחות חדשים לאחר ההכשרה – כבר תחזירי את כל ההשקעה.


האם יש הוצאות נוספות?

לא במהלך ההכשרה!

אבל כאשר תתחילי את עסק הייעוץ שלך - יהיו הוצאות נלוות. אך גם הן זניחות משום שהדבר היפה ביותר בלהיות יועצת בשיטת נסיקה עסקית הוא שאין צורך בהוצאות פרסום אדירות ואין צורך בהשקעות גדולות כי מספיק שתשיגי 15- 25 לקוחות לאורך שנה שלמה ואת ומשפחתך מתפרנסים יפה, ולכן ההוצאות הן ממש זניחות לעומת הרווחים.

 

כמה זמן ביום אצטרך לעבוד אחרי ההכשרה ?

זה היופי הגדול! תוכלי לבחור איך וכמה את רוצה לעבוד.

אני אוהב להתחיל לעבוד ב 11:00 אחרי גלישה בים ואיתמר אף פעם לא עובד אחרי 19:00...כל אחד קובע את הזמן שלו. מספיק שתעבדי גם בחצי משרה...כ 90 שעות בחודש בסך הכול כדי לנהל 15 לקוחות...מספר זה בקלות מכניס לכיסך כמה עשרות אלפי ₪ בחודש או מאות אלפי שקלים בשנה.נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.