הדרכה על "שאלת הסגירה" שסוגרת כל עסקה
.

צפה במצגת הזו ולמד את "שאלת הסגירה" שבעזרתה סגרנו עסקאות ביותר מ 2,000,000 ₪ מבלי לדחוף או לשכנע בכח וגם אתה תוכל לסגור פי 2 , פי 3 ואפילו פי 5 יותר עסקאות בעזרת שיטת המכירות שלנו!

כן! אני רוצה ללמוד כיצד לסגור יותר עסקאות מבלי לשכנע או לדחוף ולהכפיל את העסקאות פי 2 ויותר! אני יודע שאקבל את ערכת הקורס בדואר רשום תמורת 5 תשלומים של 450 ₪ בלבד.

בקורס "המכירה המושלמת בשיטת היועץ" תלמדו:

מהן 4 מטרות שיחת המכירה שיאפשרו לך תמיד לדעת שאתה בכיוון הנכון, כך שלעולם לא תסטה מהשיחה לנושאים שלא מובילים לעסקה. (נכון שזה מעצבן כשזה קורה לך)

כיצד להציג את עצמך בדקה הראשונה של השיחה ומדוע זה יאפשר לך לקבל הרבה יותר סמכות, השפעה ואמון מול הלקוח כך שהוא יאמין לעצות הטובות שאתה נותן לו.

מהו עקרון ה 11:00 – 13:00 שיאפשר לך לגלות מי בדיוק מהלקוחות שלך נמצאים בתזמון הנכון לקנות מיד ומי צריך עוד "להתבשל" – כך תחסוך מעצמך שיחות עם אנשים שרוצים לקבל מידע או עצה בחינם ולא באמת מתכוונים לשלם לך.

תגלה את דמותו של "הצרכן החדש" שמודע לכל פרט ומחפש לעשות את העסקה הטובה ביותר וכיצד לבנות עבורו הצעה שנתפסת כחכמה ומשתלמת כך שהוא יעדיף לקנות ממך.

מדוע מחיר זול דווקא מוריד את האטרקטיביות של השירות או המוצר שלך ומהן 4 הסיבות שהלקוח לא רוכש למרות שהוא מודה בשיחה שהוא צריך את אותך. (אחרי שתלמד אותן תפסיק להשתגע מזה)

כיצד למגר את הפחד הגדול ביותר של כל איש מכירות ובעל עסק – הפחד מדחייה ולשמוע את הלקוח אומר "לא!" כך שלא תצטרך למצוא תירוצים כדי לדחות את שיחות המכירה הבאות שלך.

כיצד לבנות תסריט מכירה בשיטת היועץ ומהם 3 השלבים העיקריים שאתה מוכרח לכלול בתסריט שלך כדי לא לגמגם מול הלקוח.

כיצד ליצור סמכות, אמון ומנהיגות ב 3 הדקות הראשונות של השיחה, ממש אומר לך מה להגיד מילה במילה כדי שתוכל להציג את עצמך נכון.

מדוע ההסבר על המוצר שלך הוא הדבר האחרון שהלקוח רוצה לשמוע...ואיך להציג את "הפיתרון" שהמוצר שלך מעניק כך שהלקוח יבין את התועלות שלו ויתענן בו ברצינות.

תשמע מילה במילה משפטי סגירת עסקה שמאפשרים לקבל מהלקוח פרטי חיוב בצורה טבעית, שאלת הסגירה שלמדת היום היא רק אחת ממשפטי הסגירה שתלמד בדיסק הזה.

כיצד לפצח התנגדויות, התלבטויות ולתת מענה לשאלות הנפוצות שהלקוח מפנה אליך בשיחה...תתכונן לקבל "משפטי מחץ" נטולי בולשיט שידברו להיגיון ולרגש של הלקוח ויסבירו לו מדוע כדאי לו לשים בצד את ההתלבטות ולקפוץ על ההזדמנות שלך עכשיו!

מהי "הנוסחה" לפיצוח כל התנגדות – 4 שלבים מבריקים שמחסלים אי הבנות והתנגדויות אצל לקוחות שבאמת רוצים לקנות אך מתלבטים.

זה כבר לא מספיק שיהיה לך מוצר טוב ואפילו מעולה...היום יש כל כך הרבה היצע שאם לא תלמד להציג את תועלות המוצר שלך באופן יוצא מן הכלל – הוא פשוט יהיה בלתי נראה! בהדרכה תראה כיצד להפוך את המוצר או השירות שלך להזדמנות שממנה הלקוח יתלהב, ישלם וישמח להשתמש בה עבור תועלתו.

אראה לך כיצד לזהות שללקוח שלך יש באמת צורך ורצון אמיתי לרכוש את הפיתרון שלך בתחילת השיחה כך שלא תבזבז זמן יקר על אנשים שרק אוהבים לדבר הרבה לעשות מעט.

ותתכונן לקבל 4 טכניקות נינג'ה שיאפשרו לך להוביל את הלקוח לאורך השיחה, תוך כדי שהוא עונה בחיוב לכל שאלה, משתף איתך פעולה ומבין את הערך הרב שהוא מקבל ממך.

כיצד לקבל את הקורס עד הבית ?

שווי ההדרכות המעולות שאנו נשלח אליכם הוא 4000 ₪ ומעלה אך בגלל שהגעתם לדף זה תוכלו לנצל את ההזדמנות הזו והזמין את הקורס בהנחה ענקית.

ואם זה לא מספיק, אנו רוצים להוסיף את האחריות המלאה שלנו לשביעות רצונכם.

הזמינו את הערכה היום וקבלו אותה בדואר, התחילו לשמוע את ההדרכות וליישם אותם מיד ואם לא תהיו מרוצים מהתוכן, פשוט שלחו אותה בחזרה אלינו בתוך 30 יום ואנו נשיב את כספכם ללא שאלות!

אנו לוקחים את כל הסיכון עלינו ונותנים לכם גישה להדרכות בשווי אלפי שקלים שמסוגלות למשוך אליכם מבול של לקוחות חדשים לעסק.

אנו פשוט מקווים שהשיטות, האסטרטגיה והטכניקות שתלמדו כל כך ירשימו אתכם שתרצו לקבל הדרכות נוספות ולהתקדם לקורסים מתקדמים יותר שיביאו לכם עוד יותר לקוחות והכנסות לעסק, נשמע לכם הוגן? :-)

כן! אני רוצה ללמוד כיצד לסגור יותר עסקאות מבלי לשכנע או לדחוף ולהכפיל את העסקאות פי 2 ויותר! אני יודע שאקבל את ערכת הקורס בדואר רשום תמורת 5 תשלומים של 450 ₪ בלבד.

שירות לקוחות - טלפון במשרד: 077-5513820

מענה טלפוני בימים א-ה בין השעות 9:00 - 16:00

דוא"ל support@nesika.co.il

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.